درباره ما

از سال 1387، همگام با دنیا و با استفاده از پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات در زمینه صنعت چاپ و با پرسنلی متخصص در مجتمع چاپ و گرافیک کوفا همراهتان هستیم. از سال 1390 با درک ضرورت مدیریت زمان انجام و تحویل یک سفارش چاپی، اقدام به اسقرار دستگاه‌های چاپ دیجیتال، چاپ فضای داخلی (INDOOR) (پلات و لمینیت)، چاپ فضای خارجی (OUTDOOR) (بنر، فلکس، مش و ...)، و خدمات تکمیلی چاپ (سلفون کشی، صحافی و ... ) نموده تا همچنان همراهتان باشیم. موفقیت خود را مدیون احساس مسولیت در برابر شما می‌دانیم و معتقدیم مفهوم برد-برد تفاهمی است که افق همکاری را به سمت پیشرفت روزافزون می‌گشاید.


 

خط مشی مجتمع چاپ و گرافیک کوفا:

  • تقویت روحیه مشتری مداری در شرکت
  • ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان
  • ارتقا دانش مشتریان در ارتباط با مسایل مرتبط با چاپ
  • حفظ و ارتقا مداوم کیفیت خدمات
  • ارتقا سطح مهارت، توانمندی و دانش نیروهای شرکت

 

میلاد قلیچ / مدیریت مجتمع چاپ و گرافیک
عضور رسمی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران

 

خدمات چاپ فضای داخلی
امکان چاپ هایی در ابعاد بزرگ، اصولا توسط دستگاههایی انجام می شود که اصطلاحاَ به آن ها چاپ لارج فرمت می گویند. دستگاه های لارج فرمت به دو دسته اصلی چاپ فضای داخلی (Indoor) و فضای خارجی (Outdoor) تقسیم می شوند که به وسیله این دستگاه ها در چاپ فضای داخلی می توان فایل هایی تا عرض 150 سانتی متر و با دستگاه های چاپ فضای خارجی تا عرض 5 متر و طول نا محدود را چاپ نمود .
چاپ دیجیتال
منظور از چاپ دیجیتال در بازار چاپ، به صورت معمول چاپ تونری با استفاده از انواع چاپگرهای لیزری حرفه ای بر روی انواع کاغذ است. چاپ دیجیتال یکی از روش‌های تبدیل تصاویر دیجیتالی به اقلام چاپی است. این روش شامل چاپ حرفه ای در تیراژهای کم و متوسط که بوسیله چاپگرهای لارج فرمت و یا چاپگرهای لیزری و جوهرافشان حرفه ای انجام می‌شود.
سازه های نمایشگاهی
حضور موفق در یک نمایشگاه یا یک همایش هدف اصلی تمامی سازمان ها در یک رویداد است. فارغ از المان های مختلفی که در یک رویداد بر جذب مخاطب تاثیر می گذارند، شکل و ظاهر غرفه اولین عاملی است که مخاطب را جذب می نماید. زمان و هزینه های زیاد در بخش غرفه سازی اصطلاحا خود ساز باعث شده که بسیاری از مشتریان بخواهند از سازه های از پیش ساخته ای استفاده نمایند که بتوانند
کانون آگهی و تبلیغاتی ارتباط تصویر پاسخ
کانون آگهی و تبلیغاتی ارتباط تصویر پاسخ، متشکل از تیمی متخصص، خلاق و به عنوان کانونی رو به رشد، بر مبنای دانش و مهارت کارکنان و با استفاده از فناوری روز در جهت پیشبرد اهداف مشتریان خدمات خلاقانه خود را ارائه میدهد. همه استراتژی های ما با نحوه فعالیت شما در جهت رسیدن به اهداف واقعی تان گره خورده است و تمامی خدمات ما به طور موثری منطبق بر نیاز ها و اهداف خاص شما طراحی و ارائه می گردد.
چاپ افست
تا زمان راه اندازی کامل سایت، می‌توانید برای استعلام قیمت چاپ افست با شماره تلفن 88174280 تماس بگیرید. چاپ افست، یکی از ابتدایی ترین شیوه ها برای ایجاد جلوه های ویژه می باشد. برای ارائه کاری زیبا میتوان با دقت و دانش کافی با چاپ افست به تنهایی و یا ترکیب این شیوه با انواع دیگر چاپ، به هدف مورد نظر رسید. با شناخت رنـگ های نقـره ای، طلایـی، فسفـری و... می توان کار خلاقانـه و خاصی را ارائـه نمود. توسط دستگاه های بـزرگ و اتوماتیکی چاپ افست می توان کار را با هر تعداد رنگی که مورد نظر است، چاپ کرد. امروزه دستگاه هایی با چاپ 9 رنگ به بازار عرضه شده اند که میتوانند کارهای هنری و زیبایی را باکیفیت بسیار بالا چاپ کنند. ...