فرم استعلام قیمت و سفارش چاپ افست

ساک دستی یکی از محصولاتی است که باتوجه به کاربردش گزینه‌ی مناسبی برای تبلیغات می‌باشد، شرکت‌ها، برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ می‌توانند برای ارائه‌ی محصولات خود به مشتریان‌شان یا ارسال هدایا از ساک دستی‌هایی که معرفی کننده‌ی آن‌ها هست استفاده کنند. اگر قصد طراحی و چاپ ساک دستی را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. فایل خود را به صورت گسترده طراحی کنید. 2. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد. 3. از قرار دادن نکات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 4. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید.

چاپ افست ساک دستی ( shopping bag )

ست اوراق اداری از محصولات پر کاربرد در ادارات می‌باشد زیرا در مکاتبات اداری روزمره استفاده از ست اوراق اداری مربوط به هر سازمانی می‌تواند در معرفی آن سازمان به مشتری‌های جدید تاثیر گذار می‌باشد. اگر قصد طراحی و چاپ ست اوراق اداری را دارید به نکات زیر توجه کنید. 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست ست اوراق اداری و پاکت

فولدر یا پوشه از آیتم‌هایی هستند که علاوه بر مصرف تبلیغاتی که دارند، می‌توانند کاربردی نیز می‌باشند. اما صرفاً در جهت استفاده‌ی روزمره نیست و هدف از طراحی و چاپ آن معرفی کسب و کار خود از این طریق می‌باشد. از فولدرها می‌توان برای قرار دادن کاغذها و فرم‌ها استفاده کرد، با ارائه‌ی فولدر در جلسات، نمایشگاه‌ها، همایش‌ها و … می‌توانید سبب ماندگاری برند خود در ذهن سایر افراد بشوید. اگر قصد طراحی و چاپ فولدر را دارید به نکات زیر توجه کنید. 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست فولدر و داخلی فولدر

استفاده از تراکت یکی از رایج‌ترین شیوه‌های تبلیغاتی است که برای تبلیغات محصولات و خدمات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. زیرا روند طراحی آن‌ها آسان است و برای چاپشان به زمان و هزینه‌های زیادی احتیاج نیست. علاوه بر اهداف تبلغاتی، هدف از چاپ تراکت می‌تواند رساندن یک پیام اجتماعی، فرهنگی و ... باشد. اگر قصد طراحی و چاپ تراکت را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست تراکت و پمفلت

کاتالوگ از ابزارهای تبلیغاتی به حساب می‌آید، که امکان چاپ آن در ابعاد و تیراژهای مختلف وجود دارد. هدف از طراحی و چاپ کاتالوگ معرفی محصولات یا خدمات هر کسب و کاری به مخاطبینش است. انتخاب درست متریال و صحافی مناسب می‌تواند در خروجی نهایی کار تاثیرگذار باشد. اگر قصد طراحی و چاپ کاتالوگ را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست انواع کاتالوگ

چاپ بروشور شیو‌ه‌ی مناسبی برای معرفی محصولات به مخاطبین و مشتریان می‌باشد. بروشورها را می‌توان به شیوه‌های مختلفی مانند پنجره‌ای و آکاردئونی طراحی و به چاپ رساند. چاپ افست شیوه‌ی مناسبی برای بروشورهای تیراژ بالا و با کیفیت است. اگر قصد طراحی و چاپ بروشور را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست انواع بروشور های خط تا دار

طراحی و چاپ پوستر می‌تواند با اهداف مختلفی انجام شود، برای مثال دسته‌ای از پوسترها با اهداف تبلیغاتی، دسته‌ای با اهداف فرهنگی، اطلاع رسانی و ... طراحی و به چاپ می‌رسند. چاپ پوستر در ابعادهای مختلفی امکان پذیر است، در چاپ افست این قابلیت را دارد تا در تیراژهای بالا و هزینه‌ی پایین سفارشات را به چاپ رساند. اگر قصد طراحی و چاپ پوستر را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست پوستر

چاپ لیبل زیبا و با کیفیت از روش‌هایی است که می‌تواند در دیده شدن و فروش بهتر محصولات موثر باشد. برای طراحی و برش لیبل می‌توان از فرم‌های مختلفی استفاده کرد. برای چاپ لیبل متریال‌های مختلفی مانند متریال پشت چسب دار وجود دارد که می‌توان از آن‌ها برای تولید لیبل استفاده کرد. اگر قصد طراحی و چاپ لیبل را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست لیبل ( پشت چسبدار)

فاکتور نوعی سند تجاری به حساب می‌آید که اطلاعات مربوط به خرید و فروش در آن درج می‌شود و تمام کسب و کارها باتوجه به نوع کارشان از آن استفاده می‌کنند، برای طراحی و چاپ فاکتور شیوه‌های مختلفی وجود دارد برای مثال فاکتور شما می‌‌تواند به صورت تک رنگ یا چند رنگ در ابعادهای مختلف طراحی و به چاپ برسد. شما می‌توانید فاکتور خود را باتوجه به نیازتان به صورت دو نسخه‌ای، چند نسخه‌ای به همراه کاربن لس به چاپ برسانید. برای چاپ فاکتور می‌توانید از خدماتی مانند سرچسب، پرفراژ و... استفاده کنید. اگر قصد طراحی و چاپ فاکتور را دارید به نکات زیر توجه کنید: 1. از قرار دادن اطلاعات مهم در لبه‌های کناری کادر خودداری کنید. 2. برای جلوگیری از بهم ریختگی متن‌ها، آن‌ها را به آبجکت تبدیل کنید. 3. فرمت pdf گزینه‌ی مناسبی برای ارسال فایل می‌باشد.

چاپ افست انواع فاکتور و فرم رسید

چاپ افست یادداشتی و پلنر از آیتم‌های مناسب برای تبلیغات می‌باشد، برای مثال می‌‌تواند گزینه‌ی مناسب برای هدایای سال نو باشد. برندها و کسب و کارهای مختلف می‌توانند یادداشتی‌هایی مطابق با رنگ و لوگوی سازمان خود داشته باشند، تا از این طریق بتوانند در ارتباط با افراد جدید کسب و کار خود را معرفی کنند. شما می‌توانید مطابق با نوع طرحتان و کارکرد آن صحافی و متریال مناسب برای صفحات داخلی را انتخاب کنید.

چاپ افست انواع یادداشتی و پلنر

استفاده از بسته‌بندی‌های زیبا و با کیفیت برای ارائه‌ی محصولات مختلف تاثیر گذار است. چاپ و تولید جعبه اختصاصی برای محصول شما می‌تواند سبب شود تا مخاطبین در زمان کوتاه‌تری به سمت آن محصول جذب شوند. با استفاده از چاپ افست می‌توانید جعبه‌هایی در ابعاد های مختلف طراحی و به چاپ برسانید. چاپ جعبه‌های اختصاصی برای محصولات این امکان را به شما می‌دهد تا بتوانید اطلاعات مربوط به محصول و برند خود را بر روی آن درج کنید، علاوه بر این استفاده از جعبه سبب می‌شود تا بتوانید کیفیت محصول را تضمین کنید. در تولید جعبه برای هر نوع محصولی می‌توان متریالی متناسب با آن انتخاب کرد، تا جعبه بتواند وزن محصول را تحمل کند.

چاپ افست انواع جعبه و بسته بندی

چاپ و تولید سررسید از روش‌های رایجی است که برای تبلیغات مورد توجه برندها قرار گرفته است. سررسیدها به صورت روزشمار، دو روز شمار، هفته شمار و ماه شمار طراحی و به چاپ می‌رسند. سررسیدها به دلیل کاربردی که دارند در تمام طول روز و سال مورد استفاده قرار می‌گیرند به همین دلیل می‌توانند گزینه‌ی مناسبی برای هدیه دادن باشند، سعی کنید برای چاپ سررسید یکی از قطع‌های رایج را انتخاب کنید. شما می‎‌توانید نوع صحافی و متریال صفحات داخلی را مطابق با طرحتان انتخاب کنید. استفاده از جلوه‌هایی مانند طلاکوب، نقره‌کوب، یووی و... می‌تواند سبب افزایش زیبایی کار شما شود و جلوه‌ی خاصی به آن بدهد.

چاپ افست سررسید